Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.




mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Голодомор – біль серця України

22 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва впродовж всього дня проводилися спільні з Державним історико-культурним заповідником «Межибіж» заходи до дня пам’яті жертв Голодоморів.

Штучний голодомор в Україні, який тривав впродовж трьох років і забрав мільйони людських життів, був спрямований більшовицькою владою, насамперед, проти українського селянства – носія національної самобутності і духовності. Тоталітарний більшовицький режим застосував його як засіб для придушення опору українців державній політиці. Голодомор мав явно виражені ознаки геноциду.

Учні НВО №9, НВК №2, школи-інтернату№2 та інші відвідувачі бібліотеки мали змогу познайомитись з книгами, архівними документами-свідченнями, з пересувною музейною експозицією, присвяченою Голодомору 1932-1933 рр. на Хмельниччині.

Провідний науковий співробітник заповідника «Межибіж» Вероніка Григорівна Візнюк розповіла молоді про свідчення людей, яким вдалося вижити в жахливі роки Голодомору, а Віктор Сергійович Вєтров – старший науковий співробітник заповідника познайомив із віртуальною експозицією музею Голодомору, який знаходиться на території Меджибізької фортеці. Також було продемонстровано документальний фільм «Голодомор 1932-1933 рр. в Україні».

І бібліотекарі, і наукові співробітники музею впевнені , що і молодь і старше покоління зобов’язані пам’ятати, яку жахливу ціну заплатив український народ за право на власне існування. Пам’ятати, щоб не повторилась подібна трагедія в історії нашої держави.

 

© 2024 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона