Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Мій Шевченко
Арт- мікс- мистецька Шевченкіана

У відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва відбулась зустріч з колективом творчої організації “Хранителі спадщини”, присвячена сучасному осмисленню постаті Кобзаря.

У програмі взяли участь керівник організації, художник, режисер Радимир Міляр, викладачі Хмельницької музичної школи №1 Тетяна Чигрин та Марія Талалай.

Художник Радимир Міляр в ході зустрічі торкнувся теми “Шевченко -художник” і примусив присутніх задуматися над глибиною змісту його картин. Демонструвалась відеогалерея полотен Т.Шевченка з їх коментарем. Цікавим для присутніх видалось і наукове дослідження хмельницького художника “Шевченко і Сократ”.

Презентовано творчі роботи молодих художників Мар'яни Собків, Наталії Колесник, Ірини Стасюк, Ольги Лазаренко. Автор картини “Туга за Україною” Ірина Стасюк розкрила її зміст і проілюструвала авторською поезією.

Тематична сторінка арт-міксу “Шевченко і музика”, яку презентувала музикант Тетяна Чигрин, була забарвлена емоційним виконанням улюбленого музичного твору Т.Шевченка Ноктюрну Ф.Шопена. Національного колориту заходу додав виступ бандуристки Марії Талалай, у її виконанні прозвучали “Елегія” Романа Гринька та пісня “Ой верше, мій верше”.

Могутня Прелюдія Б.Лятошинського, яка звучала на фоні “І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі” підкреслила актуальність Шевченкового слова сьогодні..

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона