Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

«Голокост: ніколи знову»
Година- реквієм до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

27 січня відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 1 січня 2005 року. Саме в цей день у 1945 році були звільнені в'язні концентраційного табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі (Польща).

26 січня 2022 року працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва спільно з благодійним фондом «ХЕСЕД- БЕШТ» провели Годину- реквієм для читачів бібліотеки у музеї пам’яті жертв Голокосту, який знаходиться у приміщенні Общинного Центру «Тхія».

Знайомила з музеєм хмельницьких нацгвардійців та студентів Хмельницького університету економіки і підприємництва менеджер Общинного центру «Тхія» Людмила Фоміна.

Матеріали виставки нікого не залишили байдужими, вони відображають глибину трагедії Катастрофи, розкривають найважливіші події та явища в історії євреїв Європи, України та нашого Подільського краю. При створенні експозиції були використані дослідження істориків України та Європи, досвід музеїв , які діють в нашій державі, оригінальні методи та дизайн. Трагічні події минулого представлені в експозиції музею історіями життя єврейського населення - мешканців Хмельниччини та розповідями про Праведників народів світу – тих, хто ризикуючи своїм життям рятував єврейські родини. Україна посідає 4 місце за кількістю Праведників народів світу.

Завідувачка відділу бібліотеки Ірина Міщенко провела огляд літератури про трагедію єврейського народу в роки Другої світової війни.

Пам'ять про Голокост – це нагадування людству, щоб прийдешні покоління ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі, геноцидів і злочинів проти людяності.

 

© 2022 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона