Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

День Героїв України.

Як тільки не називають бісер – чарівним, загадковим, живим, краплиною сонця у склі. Бісер робить із жінки Птаху дивовижної краси, яка прилинула до нас із давніх казок, пісень або легенд. Барвисті бісерні краплинки закохали в себе й майстринь, які створюють вишукані жіночі прикраси. Десять майстринь з бісероплетіння презентували цікаві авторські колекції прикрас на відкритті виставки художніх виробів Хмельниччини «Бісерна веселка», яке відбулось 19 травня у виставковій залі юнацької бібліотеки. Вражає представлене в експозиції різноманіття жіночих прикрас, зітканих з крихітних бісеринок. Нікого не залишать байдужими квіткові мотиви та національний колорит герданів та силянок, оригінальні та витончені розкішні кольє, броші, сережки, браслети, виконані в різних техніках. Захоплює бездоганна ручна праця, підбір кольорів та матеріалів, смак та неповторність кожної речі.

Свої секрети майстерності розкрила автор неповторних кольє, член Національної спілки майстрів народного мистецтва Олена Марчук. Учні Хмельницького професійного ліцею сфери послуг в дефіле яскраво продемонстрували унікальні прикраси володарки Гран-Прі Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Алли Учик. Свято бісеру переконує, що та українка, образ якої доповнений виробом з бісеру – неповторна. Творчих успіхів творцям краси побажали присутні на святі начальник обласного управління культури облдержадміністрації О. В. Натальська, голова Хмельницького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Т. С. Стан, заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва І.Л. Кирєєв, директор Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва Т.М.Таньчук.

Запрошуємо поринути у світ краси і магії бісерних прикрас на виставці "Бісерна веселка", що експонується у виставковій залі юнацької бібліотеки.

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона