Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

День українського добровольця в бібліотеці

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Це свято встановлено 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму учасників добровольчих формувань.Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

10 березня працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва спільно з Хмельницькою міською спілкою ветеранів Афганістану, учасників АТО та волонтерів провели для старшокласників ліцею № 15 День українського добровольця - «Якщо не я, то хто?»

Запрошені на зустріч з читачами добровольці Євген та Михайло розповідали старшокласникам, як зі студентської парти (обидва навчались у Чернівецькому університеті) без вагань пішли захищати Батьківщину. Це був той час, коли слова Гімну України: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу»,- стали закликом для патріотів. У складі батальйонів «Азов», «Свята Марія», «Айдар» зі зброєю в руках вони протистояли ворогу на Сході. Завідуюча відділом Ірина Міщенко розповіла читачам про події сучасної історії, коли тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення йти добровольцями на захист східних кордонів нашої держави. Сонячного ранку 14 березня 2014 року з київського Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. У березні 2014 року добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України. У їх складі були представники різних поколінь та професій.

Читачі подивились відеофільми та слайд – презентацію «День українського добровольця », в яких відображена історія боротьби добробатів за рідну країну.

У бібліотеці для читачів була організована виставка – інсталяція «Доброволець – герой сьогодення». Книжки, періодичні видання, військова амуніція і зброя, привезена зі Сходу, розповідали про історію і сучасність українського добровольчого руху, на прикладі якого зростатимуть і гартуватимуться нові покоління українців, громадян Незалежної держави.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона