Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Перший молодіжний мистецький симпозіум до 100- річчя подій
Української революції 1917 -1921 років.

26 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відкрито виставку творчих робіт учнівської молоді «Відродження української державності» та проведено перший молодіжний мистецький симпозіум «Мистецтво як засіб популяризації українського культури та військової доблесті» в рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Ініціаторами симпозіуму стали активісти Спілки національно-патріотичних організацій. Проект реалізовано на базі вищого професійного училища № 25 м. Хмельницького за підтримки управління інформаційної діяльності, культури,національностей та релігій Хмельницької ОДА та обласної бібліотеки для юнацтва.

Мета проекту: за підтримки істориків, провідних митців, педагогів та небайдужих громадських діячів залучити і заохотити учнівську молодь до вивчення і дослідження звитяжної боротьби українського народу за побудову суверенної держави.

На виставці представлені 30 робіт декоративно - прикладного мистецтва учнів другого курсу вищого професійного училища № 25. Керівник групи – майстер виробничого навчання Шаля Любов Анатоліївна. Сприяли реалізації проекту кандидат історичних наук Валерій Кундельський та член Спілки художників України Володимир Карвасарний. Привітали учасників симпозіуму в бібліотеці старійшини козацьких організацій Іван Козар, Кузьма Матвіюк, Петро Побережний. Від ради старійшин ними вручено нагороди учасникам виставки.

Взяли участь у відкритті виставки і виступили завідувач відділом обласного управління молоді і спорту Сергій Заєць,заступник Хмельницького міського голови Галина Мельник,заступник директора з виховної роботи ВПУ №25 Наталія Обертюк, Валерій Кундельський та учениці - учасниці проекту Анастасія Стадник та Іванна Роженко.

Всі учасники виставки отримали дипломи та подяки.

А емоційного забарвлення заходу додали виступи вокального дуету «Ромашка» у складі Романа та Марії Ліснічуків та юної співачки, учениці училища №25 Анни Станішеської.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона