Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Героям Крут присвячено

День Пам’яті Героїв провели 30 січня працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва на базі ліцею № 15.

Серед подій Української революції 1917 -1921 років, бій під Крутами 29 січня 1918 року ознаменував відлік нового духовного злету нації. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Про їх подвиг в цей доленосний період в історії нашої держави розповіла старшокласникам завідувачка відділом періодики і соціокультурної роботи Ірина Міщенко. ЇЇ розповідь супроводжувалась переглядом документальних фільмів з серії «Невідома Україна. Бій під Крутами» та трейлеру художнього фільму Олексія Шапарєва «Крути 1918. Захист», який є – посвятою героям і має багато паралелей із сьогоденням. Зацікавила читачів віртуальна відеоподорож меморіальним комплексом «Пам’яті Героїв Крут» - унікальним музеєм , експонати якого відтворюють героїчну подію української військової історії. Експозиція музею під відкритим небом поповнилась за останні роки матеріалами про молодих бійців ООС, ровесників воїнів - крутянців, яки загинули, захищаючи нашу Батьківщину.

Для читачів бібліотеки була організована книжкова виставка «Юні оборонці Батьківщини », яка представила видання про героїчну подію нашої історії, що знаменувала собою початок нової епохи національного пробудження українців.

Герої не вмирають. Вони живуть у пам’яті і справах наступних поколінь. Сьогодні знову життя поставило перед нами випробування. Майдан, Революція гідності, війна на сході України примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також зрозуміти, що ми господарі на власній землі.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона