Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Формуємо правосвідомість молоді

З 9 по 13 грудня 2019 року в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва проведено цикл заходів правової тематики в рамках Всеукраїнського Тижня права.

Тематика проведених в рамках Тижня заходів сприяє підвищенню рівня правової культури читачів, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту. Активну участь у проведенні бібліотечних заходів правової тематики брали юристи Регіонального центру правової допомоги Ольга Чорна та Оксана Банкова, Регіональна представниця уповноваженого Верховної Ради з прав людини у Хмельницькій області Оксана Кізаєва. Учасниками правоосвітніх заходів впродовж тижня стали учні школи №13,технологічного багатопрофільного ліцею №4, ліцею №15, ВПУ №11. В програмі Тижня були: правознавчий калейдоскоп «Знай права - поважай закони», юридичний компас «Правовий простір», День правових знань «Молодь. Права. Гарантії. Захист», відеолекторій «Конвенція ООН про права дитини». На всіх зустрічах юристи наголошували, що кожен має право обирати як жити, як одягатися і що говорити, має право на опіку і піклування, на достатній життєвий рівень, на освіту та медичне обслуговування. Але кожному необхідно враховувати й інтереси інших. Тут і починаються наші обов`язки. Поряд із правом на освіту йде обов`язок вчитися, із правом мати родину – прислухатися до батьків поки не досягнуто віку на вчинення відповідних правочинів та багато іншого. Обговорювались юридичні питання та проблемні правові ситуації. Юристи дали кваліфікацію різним видам порушень, наводили практичні приклади, розповідали про те, до чого призводить неповага до закону та про відповідальність, яка наступає для неповнолітніх згідно чинного законодавства України. Учасники заходів взяли участь у вікторині з правових питань «Чи знаєте ви?…», яка показала хороший рівень правової освіченості юних читачів та брали активну участь у бліц -опитуваннях. Бібліотекарі провели огляди правознавчої літератури «Через правову освіту до правової держави», «Право від А до Я». Читачі мали змогу переглянути книги з бібліотечної виставки «Правовий обрій». Ці видання сприятимуть поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших читачів.

Тиждень права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона