Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Просвітницькі акції для молоді до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає День боротьби зі СНІДом. У цей день люди висловлюють підтримку ВІЛ - інфікованим та хворим на СНІД, привертаючи увагу громадськості до вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами дискримінації хворих, толерантного ставлення до них.

В обласній бібліотеці для юнацтва з цього приводу за допомогою партнерів відбулись просвітницькі акції для молоді.

Зокрема, працівники відділу періодики спільно з юристом Регіонального центру правової допомоги Ольгою Чорною провели для учнів ліцею № 15 інформаційний марафон «Моє здоров’я – мої права ». Завідуюча відділом Ірина Міщенко розповідала про небезпеку епідемії ВІЛ/СНІДу та профілактику цієї небезпечної хвороби, про переваги здорового способу життя. А Ольга Чорна представила слайд – презентацію про толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві та провела тренінгове заняття «Планета без СНІДу». Під час тренінгу учні активно спілкувались та ділились думками щодо здорового способу життя, висловлювали своє ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Вчилися пов`язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками. Зацікавив читачів відеофільм «Що треба знати про СНІД», в якому йшлося про цю небезпечну хворобу та засоби її профілактики.

А відділ читального залу спільно з ГО «Молодь за краще майбутнє» організували в бібліотеці діалоги «Порозуміння» , під час яких розмовляли з підлітками не лише про шляхи передачі вірусу, ризиковану поведінку та інше. Наголос робили на толерантне ставлення до хворих і розуміння їх. Багато розмірковували про упереджену думку щодо людей із статусом ВІЛ-позитивний. Думали над тим, чого варто боятися, а що не є небезпечним.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона