Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Збройні сили України - слава, гордість, міць країни

6 грудня відзначається День Збройних сил України. Наші Збройні сили успадкували військову славу наших предків. У пам'яті народу назавжди збереглися подвиги воїнів-захисників, їх відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Щороку в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва вшановують воїнів. 4 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, до бібліотеки на урок патріотизму завітали військовослужбовці Національної Гвардії України - старший лейтенант Дмитро Собко та курсант Академії Національної Гвардії України Сергій Михайловський, який проходить стажування у Хмельницькому. Вони зустрілися з студентами ліцею електроніки.

Військові розповідали читачам про традиції у військах Національної Гвардії та про історію створення і сьогодення Хмельницького територіального батальйону. Знайомили з умовами строкової служби і служби за контрактом , умовами вступу та навчання у вищих військових навчальних закладах НГУ, організацією внутрішнього порядку у частині, зберігання військової техніки і зброї, роботою кінологів та їх чотириногих вихованців. Зацікавлені професією військового отримали буклети з необхідною для допризовників інформацією.

До уваги відвідувачів була представлена книжкова виставка «На вахті нашої безпеки» з великою кількістю книжок та періодичних видань про армію, її минуле і сьогодення, про історичний зв’язок між видатними діячами українського визвольного руху різних часів та воїнами – учасниками АТО/ООС.

Працівники бібліотеки та читачі привітали військовослужбовців зі святом та подарували книжки детективного жанру, які до вподоби нашим героям і побажали їм незламної волі в подоланні труднощів військового буття, міцного здоров’я і миру.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона