Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Майдан Гідності : нескорені герої

День Гідності та Свободи — свято що відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої - 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

В цей день ми вшановуємо самопожертву й мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

На відзначення свята працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва провели годину пам’яті « Майдан Гідності : нескорені герої» для учнів ліцею№17 та НВО №5.

Запрошена учасниця Революції Гідності Галина Барабаш, директорка музею історії міста Хмельницького, поділилася спогадами про Майдан у Хмельницькому та Києві, де у важких випробуваннях проявили себе патріотами та непохитними борцями люди різного віку і різних національностей. А координатор Громадської організації «АСТАР» та Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Юлія Мазур провела з учнями віртуальну мандрівку сторінками історії нашої країни. Разом з старшокласниками бібліотекарі побудувала «Стіну цінностей». На «цеглинках стіни» кожен учень написав свою мрію про майбутнє нашої держави.

Для читачів бібліотеки був проведений огляд книжкової виставки: «Майдан. Україна. Шлях до свободи», на якій демонструвались книги та періодичні видання про події Революції Гідності, які відтворюють всю палітру буремних протистоянь і проникнуті ідеєю боротьби за незалежність, свободу і соборність України. Майдан став символом віри й надії, імпульсом до боротьби за свободу.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона