Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Бібліотека виховує патріотів.

11 жовтня з нагоди Дня Захисника України працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва провели для читачів урок патріотизму «Шляхетність та мужність синів України» .

Бібліотекарі в цей день вже вкотре разом з читачами-учнями ВПУ №25 відвідали військову частину Національної гвардії, з якою у книгозбірні встановились давні дружні стосунки. Командування та військовослужбовці ознайомили гостей з військовою технікою, побутом вояків. У світлиці військової частини бібліотекарі та офіцери - вихователі розповідали про історію Українського війська від найдавніших часів до сьогодення, про традиції святкування Дня Захисника України.

Це свято – вияв шани до тих, хто у битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього, це вдячність найкращим, які пожертвували собою заради Батьківщини. Серед військових цієї частини теж багато тих, хто брав участь в бойових діях, є і ті, хто віддали своє життя за незалежність нашої держави. Зустріч з героями надихнула молодь,стала поштовхом до розуміння на практиці статті Конституції про священний обов’язок захисту своєї держави.

Цікавим історичним ай - стопером для читачів бібліотеки стала книжкова виставка «Патріоти твої, Україно!» з книжковими виданнями про українське козацтво минулих часів та вояків сьогодення: їхні прагнення, ідеї, дух патріотизму.

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона