Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Європейська освіта: досвід на власному прикладі

14 травня працівники відділу читальної зали провели зустріч у форматі відкритого мікрофону під назвою «Європейська освіта: досвід на власному прикладі» для учнів 8-9 класів Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура.

Україна є однією з 46 європейських держав, які беруть участь у Болонському процесі. Гості бібліотеки дізнались більше про Болонський процес - загальноєвропейську стратегію реформування вищої освіти та про європейську освіту, як сферу, що належить до виняткової компетенції держав-членів Європейського Союзу.

Європейський Союз надає громадянам країн ЄС, а також окремим країнам, що не входять до ЄС, доступ до цілої низки різних освітніх, наукових і культурних програм. Запрошена на зустріч Черняк Олена Юріївна, координатор інформаційного центру Європейського Союзу в Хмельницькому,надзвичайно цікаво презентувала основні навчальні програми ЄС: «Erasmus+» та «Дії Марії Склодовської – Кюрі» (MarieSklodowska-CurieActions), які дають можливість українським студентам, молодим фахівцям і вченим отримати досвід міжнародного спілкування та співпраці.

Фокін Андрій поділився власним досвідом навчання у виші Польщі, акцентував увагу молоді на необхідному високому рівні знань та на вивченні декількох іноземних мов, розповів про рейтинги навчальних закладів, умови проживання у Польщі.

На завершення бібліотекарі провели євровікторину, переможці якої отримали тематичні призи від представництва ЄС в Україні. Зустріч було доповнено виставкою книг «Об’єднана Європа – наше майбутнє» та слайд-презентацією «Навчання в країнах ЄС».

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона