Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Китай: культура та традиції

2019 рік - Рік Китаю в Україні. Обласною бібліотекою для юнацтва заплановано ряд заходів, що знайомлять читачів з цією дивовижною та загадковою країною. 27 лютого фахівцями читального залу проведено зустріч з цього циклу - екскурс «Китай: культура та традиції», учасниками якого стали учні СЗОШ №6.

Китай – скарбниця історичних пам’яток, що належать одній із найстаріших цивілізацій світу. Бібліотекарі познайомили присутніх з національними особливостями китайської культури та традиціями китайського народу, а також розповіли про найбільш відомі пам’ятки матеріальної культури. Читачам було запропоновано відеоперегляд про досягнення прикладного мистецтва, архітектури, науки Китаю. Велику цікавість викликав майстер-клас з написання ієрогліфів .

Нещодавно, в дні, коли в Китаї відбувається Свято ліхтарів «Юаньсяо-цзе», яке завершує святкування Нового року у відділі мистецтв бібліотеки підлітки взяли участь у майстер-класі з виготовлення китайських ліхтариків «ART дотик до Китаю». Тема майстер-класу не випадкова, адже традиційно у Китаї на це свято виготовляють тисячі різноманітних ліхтарів, багато з яких є витворами мистецтва. Ці ліхтарики покривають візерунками з дерева, прикрашають нитками з бісеру. Їх виготовляють у формі різноманітних тварин, як містичних так і реальних.

Книжкова виставка-інсталяція “Цей дивовижний Китай”, яка діє в читальному залі впродовж року, допомагає глибше розкрити всю багатогранність цієї країни та її народу.

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона