Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Солодкі подарунки на День закоханих

У День закоханих прийнято дарувати один одному символічні подарунки, як знак уваги і прояви симпатії. Хоча всі подарунки приємні та в останній час набирає особливої популярності солодкий подарунок.

Подарунок в день всіх закоханих насправді не обов'язково повинен бути дорогим або неймовірним. Він просто повинен бути душевним, щирим і від усього серця. А якщо ще і виготовлений власноруч і з любов'ю, то перетвориться в чудовий оригінальний сюрприз для дорогої людини.

Саме тому в рамках роботи ART-майстерні відділу мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва спільно з громадською організацією «Кабінет допомоги вагітним жінкам та сім’ям з дітьми “Світанок» майстринею Наталією Валащук проведено майстер-клас зі створення “солодких подарунків”. Професійний творець смачної і декоративної краси не тільки виготовила медово-імбирні пряники за оригінальною рецептурою, але й надихнула учасників майстер-класу на творчість. Дітям цікаво було опановувати мистецтво декоративного оздоблення святкових пряничних солодощів у формі серця, листівок-валентинок різнокольоровою глазуррю, їстівним тематичним малюнком з рисового паперу та присипками. За порадою бібліотечного фахівця діти до кожного солодкого сердечка прикріпили бажання, які закохані будуть виконувати після куштування пряників. Кожен учасник майстер-класу отримав не тільки позитивні емоції, радість від розписування, але й романтичні набори розписаних пряників, які здивують цікавим творчим підходом, ексклюзивними знахідками та майстерністю виконання їх отримувачів.

Цей майстер-клас його учасникам запам'ятається надовго. А красиві і незвичайні авторські солодощі сподобаються як дорослим, так і дітям.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона