Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


Презентація книги "ДNK NАЦІЇ" Миколи Чевелюка

1 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася цікава літературна подія - презентація шостої збірки подільського поета Миколи Чевелюка "ДNK NАЦІЇ".

Микола Чевелюк за фахом вчитель математики і фізики, все своє трудове життя присвятив навчанню та вихованню підростаючого покоління. А поезія - то його захоплення з підліткового віку. Талановитого юнака з Білогірщини запримітив тодішній редактор районної газети, незабутній Микола Федунець. Саме він, розгледівши іскру Божу в школяра, благословив його на пошук творчого шляху. Ще працюючи вчителем, Микола Вікторович видав свою першу книгу, а справжній поетичний ужинок зібрав вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, коли з’явилось більше часу для творчості.

Його вірші відображають всю гаму почуттів справжнього українця - любов до Батьківщини, до матері, до рідного подільського краю, української мови, вболівання за долю України, яка переживає нині важкі часи, гордість та біль за наших воїнів, що боронять державу від агресора. Є в його доробку і книжка віршів для дітей.

На презентацію книги завітали колеги по перу, бібліотекарі, студенти медичного коледжу, рідні та друзі пана Миколи. Розповідь Миколи Вікторовича про свій життєвий і творчий шлях супроводжувалась читанням його віршів, як самим автором, так і запрошеними гостями. Дуже гарно звучали поезії у виконанні студентів-медиків.

З важливою подією-презентацією книги Миколу Чевелюка привітали члени Конгресу літераторів України на чолі з Анатолієм Захар’євим, фахівці обласної юнацької книгозбірні, юні читачі.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона