Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


Любов Сердунич : « І слів нема…Та є чуття»

21 та 23 січня в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва в атмосфері творчого піднесення, патріотизму та любові до рідної мови та України проходили зустрічі юних читачів з відомою подільською письменницею Любов’ю Андріївною Сердунич.

Любов Андріївна - просвітниця і просвітянка, журналістка, дослідниця голодоморів , краєзнавець, поетеса і прозаїк. Вона входить до Національних спілок: журналістів, краєзнавців, письменників, Асоціації дослідників голодоморів в Україні. Багато років очолює Старосинявську районну організацію Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка, волонтерка ще з 1995 року, а зараз її волонтерство – це допомога нашим воїнам.

Лауреат Хмельницької обласної літературної премії ім. Микити Годованця. За вагомий особистий внесок у дослідження голодоморів в Україні та активну громадську діяльність нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. За просвітницьку діяльність відзначена медаллю «Будівничий України».

Л.Сердунич видала 18 поетичних, прозових, просвітницьких, краєзнавчих та дослідницьких книг для дорослих і дітей.

І хоча кожна її книга і патріотична, і просвітницька, для відвідувачів та гостей зустрічей письменниця презентувала одну із 18-ох. Це остання її збірка – «Зайдам – зась!».

Зустрічі відвідали учні Технологічного багатопрофільного ліцею ім. А. Мазура та Хмельницького навчально-виховного об’єднання №28. Привітати Любов Андріївну з презентацією збірки прийшли її колеги по літературному цеху Галина Корицька, Володимир Олійник та Микола Чевелюк.

На зустрічах звучали поезії та прозові твори письменниці, демонструвався відеоряд із особистих світлин авторки про її літературну, просвітницьку, творчу та волонтерську діяльність, звучали пісні на вірші поетеси «Ой, Устичку!..», «Вербичка», представлено літературний доробок письменниці із фондів бібліотеки на книжковій виставці.

Юні читачі не залишались байдужими до поезій та прозових творів авторки, вони задавали багато питань, висловлювали власну думку щодо патріотичних настроїв молоді, цікавились її творчими планами.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона