Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 


Дебют Анастасії Витошко в бібліотеці.

6 грудня у мистецькій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва в рамках студії «Дебют» відбувся концерт слухачки магістратури факультету мистецтв Хмельницької гуманітарно - педагогічної академії Анастасії Витошко (клас доцента С.М. Царук; концертмейстр Н.І.Журавльова Н; ведуча Наталія Туровська). У виконанні юної співачки прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів, обробки українських народних пісень.

Перша частина концерту була насичена академічними творами, аріями з опер, обробками народних пісень. Присутні сповна насолодились м’яким, ніжним тембром магістрантки. Дуже вдало Анастасії вдалось передати усі образи закарбовані у творах.

Друга ж частина відкрила для гостей Анастасію, як майстерну естрадну співачку. Також пролунали дует і твір для соліста та хору.

У дуеті з Назаром Ільчишеним співачка виконала легендарну пісню Миколи Мозгового «Материнська любов». Чуттєве виконання пісні, яка була присвячена матері Анастасії, нікого в залі не залишила байдужим.

Окрім Назара Ільчишена, у концерті взяли участь вокальна група ІІІ курсу факультету мистецтв (художній керівник Лілія Качуринець, концертмейстр Люція Циганюк, соліст Віталій Лезнюк).

А організувала виступ юної співачки для читачів книгозбірні бібліотекар Вікторія Скляренко.

Отримавши масу яскравих емоцій та приємних вражень, відвідувачі концерту обдарували Анастасію квітами та словами підтримки. Колектив Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва бажає Анастасії яскравого творчого шляху, успіху у всіх творчих починаннях та здійснення мрій! Нехай мала сцена бібліотеки стане першою сходинкою до великої сцени.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона