Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.




mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


«Електронна бібліографія: нова ера інформаційних ресурсів»

«Електронна бібліографія: нова ера інформаційних ресурсів» - тема 3-го бібліографічного бієнале, яке 17-18 жовтня організував інформаційно-бібліографічний відділ обласної бібліотеки для юнацтва. Інноваційні перетворення в бібліографічній діяльності значною мірою розширили межі традиційного бібліографічного обслуговування та створили умови для більш якісного надання послуг для різних категорій користувачів, зокрема інформацією електронними засобами. Тому мета цьогорічного бієнале – презентація, ознайомлення з усім спектром модернізованих, сучасних інформаційних продуктів та послуг, які будуть корисними для користувачів.

Впродовж двох днів проводились майстер-класи, тренінги. Бібліографи навчали користувачів методики пошуку в електронному каталозі бібліотеки. Усі бажаючі мали змогу отримати навички пошуку інформації із різних джерел та її ефективного використання, набути практичний досвід бібліографічного оформлення списків літератури до наукових робіт. Фахівці знайомили учасників бієнале з власними електронними базами даних, послугами Інтернет, розмаїттям електронних інформаційних та бібліографічних видань тощо. Для учнів школи №19 проведено слайд-лекцію «Web-стиль ХОБЮ», на якій учнів знайомили з інформаційним потенціалом бібліотеки, її можливостями, секретами результативного пошуку інформації для навчання в пошуковій системі Google Академія, ресурсами, де можна знайти перевірену інформацію. В рамках бієнале відбулися оглядові екскурсії бібліотекою. Відвідувачів знайомили з історією бібліотеки, її здобутками, напрямками роботи кожного відділу, з роботою клубів та об’єднань, книжковими виставками-інсталяціями, виставками творчих робіт. Ще однією корисною сторінкою роботи бієнале стали для партнерів нашої бібліотеки інформаційно-консультативні тренінги, на яких практикувались та обговорювали широке коло актуальних питань професійної діяльності: бібліографічне обслуговування у віртуальному середовищі, використання соціальних мереж та сайтів з метою популяризації роботи бібліотеки, інновації у створенні та популяризації електронних рекомендаційних бібліографічних ресурсів.

Цьогорічний захід дав змогу користувачам ознайомитися з електронними довідково-бібліографічними ресурсами, відкрив для присутніх сучасні можливості висвітлення інформації та донесення її до користувача, сприяв обміну творчими думками серед колег та дав новий імпульс для розвитку методично-інформаційної діяльності і творчої праці бібліографів.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона