Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

«Прощання з літом»
Відкриття виставки живопису Надії Борисівни Храмової

В осінній день 13 вересня в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулось «Прощання з літом». Саме таку назву має виставка живопису хмельничанки, талановитої художниці і педагога Надії Борисівни Храмової.

Майстер пензля запросила глядача в своє живописне романтичне літо - зануритися в червневу прохолоду, дивне марево липня, фруктову зрілість серпня. В експозиції виставки представлені 32 живописні роботи, пейзажі та натюрморти, насичені спогадами про мандри Карпатами та літнього відпочинку на дачі серед квіткового буяння. По-літньому соковиті та незвичайно емоційні роботи «Гуцульський мотив», «Троянди та персики», «Липень», «Під Петросом», «Карпатська ідилія» є окрасою експозиції.

Кожна робота має свій настрій, композицію, кольорове рішення, й у кожній з них відчувається нестримна енергія творчості, яка переповнює художника.

Більшість з присутніх на відкритті виставки знайомі з життєвими та творчими віхами автора , дехто вперше відкрив для себе це ім’я.

Народилася Н.Храмова у 1958 році в Приморському краї, за фахом архітектор. З 1983 по 1993 рік працювала художником-архітектором Хмельницьких майстерень Художнього фонду. Творчою діяльністю займається з 1985 року. У 1993 — 2015 роках навчала дітей образотворчості в Хмельницькій дитячій школі мистецтв. По завершенні педагогічної роботи повністю присвятила себе творчій самореалізації. Художниця є активною учасницею багатьох виставок різних рівнів, відбулось декілька персональних виставок. Картини Надії Борисівни нині зберігаються у приватних колекціях України, Норвегії, Ізраїлю, Швеції та інших країн. Звертаючись в своїй творчості до улюблених жанрів пейзажу та натюрморту, художник втілює задум в різній техніці – олійному живописі, акварелі.

На вернісаж художниці завітали її творча родина, колеги, друзі, шанувальники мистецтва.

На відкритті звучали мелодії Бетховена, Ліста, Шопена, коломийки співзвучні настроям картин у виконанні голови Подільського культурно-просвітницького товариства ім. Ф. Ліста Є.Богдан. Яскравим доповненням свята став емоційний виступ її дочки Анни Трачук, яка порадувала виконанням власної пісні.

Виставка радуватиме відвідувачів протягом вересня – початку жовтня.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона