Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

Вчителі і арт-простір бібліотеки

Виставковий арт-простір відділу мистецтв відкриває широкі можливості не тільки для ознайомлення з мистецькими доробками творчих особистостей, але й сприяє як вихованню культури почуттів відвідувачів так і може бути корисним вчителям-практикам мистецьких дисциплін в роботі з молоддю. Вчителі образотворчого мистецтва, що підвищують свою кваліфікацію в Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти, практикувались в мистецтвознавчій презентації вподобаних ними творів з виставок творів “Квітнева мозаїка”,“Дивовижна нитка”, “Писанкова веселка”, організованих у відділі мистецтв бібліотеки.

Широка палітра художніх технік, представлених в творчих колекціях учнів СЗОШ №12, студентів кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького Національного університету, учнів закладів профтехосвіти області, що експонувались одночасно, здивувала, вразила, заохотила педагогів до обговорення та подальшого їх опанування та впровадження в навчальний процес.

Щире захоплення викликали вишиті рушники, пасхальні композиції, роботи в техніці нитково-цвяхового натягу, гравіювання на склі, ниткографія, джутова філігрань.

Практикуми для вчителів образотворчого мистецтва, що проводяться на базі відділу мистецтв, збагачують їх новими творчими креативними ідеями, відкривають нові шляхи взаємодії школи і бібліотеки в реалізації завдань естетичного виховання молоді в найрізноманітніших формах.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона