Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Поезія на яйці
`

9 квітня напередодні Великодніх свят у відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва відбулась презентація авторської колекції писанок майстрині-художниці Олени Самборської та її майстер-клас “Писанка-вишиванка”.

Вишивка на яєчній шкарлупі є незвичайним і унікальним мистецтвом, яке дозволяє спростувати стереотипи про крихку структуру яєчної шкаралупи. Як зазначає автор унікальної методики Олена Самборська, форма яйця дозволяє створювати об’ємні елементи та неповторні сюжети.

Єдина у місті майстриня, яка працює в цій техніці, поділилася з присутніми секретами цього виду народного мистецтва, показала і прокоментувала покроково виготовлення писанки-вишиванки. Паралельно з майстринею над вишивкою на яйці вправно чаклували її юні послідовниці, найкращі гуртківці «Умілих ручок» Хмельницького НВО №23 Марія Бугаєва та Анна Шевченко.

За чарівним дійством народження писанки-вишиванки з квітковим орнаментом спостерігали учні НВК №2 та НВК №8. На спеціально підготовленому до вишивання яйці, виростали білі ромашки. Оригінальні писанки-вишиванки, народжені на майстер-класі в бібліотеці, поповнили унікальну авторську колекцію майстрині.

Кажуть, що людина щаслива, коли робота та хобі є однією справою. Отже, Олені Самборській пощастило. Як пощастило і юним відвідувачам бібліотеки вперше доторкнутись до таїнства народження маленького шедевру на яйці.

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона