Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

27 березня – Міжнародний день театру.

Театр, вміщуючи у своєму феномені все розмаїття культур- від Європи до Японії, є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Одне з найстаріших мистецтв, він завжди є осмисленням актуального і реакцією на нього. Від древньогрецьких трагіків до Гарольда Пінтера, від старих японських майстрів до Юкіо Місіми, театр залишається надією гуманізму, дає людині шанс зберегти і утвердити гідність, дає шанс на виживання.

Неоціненну роль в утвердженні гідної постави української нації відігравали і продовжують відігравати театри України. Починаючи від Садовського, Заньковецької, корифеїв українського театру до Стригуна, Бенюка, Жолдака та багатьох інших, які, продовжуючи світову, утверджують національні традиції українського театру.

Особлива атмосфера свята, яку допомогли створити виставка-інсталяція “Служіння великому мистецтву” та живе спілкування з відомими театральними діячами Хмельниччини, в цей день панувала у відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва.

Твори сучасних українських драматургів, представлені на цій виставці, зацікавили театрального режисера, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Бєлєванцева. Серед пошановувачів високого мистецтва - активний читач відділу Владислав Левицький, який через книжкові видання долучився до історії розвитку театрального мистецтва, дізнався про найвидатніших корифеїв театральної сцени та здійснив віртуальну світову театральну подорож. Перегортаючи сторінки унікального альбому “Майстер”, він відкрив для себе і ім'я видатного українського митця Богдана Ступки.

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона