Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

З Шевченком у серці
Молодіжна літературно-мистецька акція.

4 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась молодіжна літературно-мистецька акція, присвячена 200 річному ювілею Тараса Шевченка.

Учасники акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної сотні - мужніх борців за вільну Україну і розпочали розповідь про Великого Кобзаря уривком із поеми «Кавказ», що декламував герой Майдану Сергій Нігоян..

Шевченко –це завжди сучасно і цікаво. Це завжди в епіцентрі того, що ми називаємо українським культурним світом. Мабуть, у цьому і є феномен нашого Кобзаря - він завжди збурює думку і дух, ставить непрості запитання і дає ще складніші відповіді.

Тарас Шевченко у кожного свій. Образ найщирішого лірика і гнівного бунтаря, поета, художника, духовного батька відродженої української нації постав перед зором старшокласників СЗОШ № 15 завдяки поетичним, прозовим і малярським творам митця, з якими знайомили присутніх фахівці бібліотеки.

Цікавим відкриттям стала арт - презентація колекції картин «Натхненний генієм Шевченка» подільського художника, члена Національної спілки художників України Володимира Марковича Корнєва.

Новинки книжкових видань про життя і творчість поета, його поетичних муз, відкрили неповторну принаду спадщини Великого Тараса.

Тему Подільської Шевченкіани розкрив фільм «Земля подільська, яку сходив Тарас» створений міським товариством української мови «Просвіта».

Прикрасили зустріч вокальні твори на слова Т.Шевченка «Утоптала стежечку» та «Зоря моя вечірняя» у виконанні студентів Хмельницького музичного училища Вікторії Рєзнік та Маріанни Волкової.

Тарас Шевченко звертається до нащадків , повертається до нас у своїх літературних і мистецьких творах. Він у пам’яті і серці кожного українця.

 

© 2021 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона