Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Кобзар - фест для школярів

10 березня учні гімназії № 2 взяли участь у цікавому пізнавальному проекті Kobzar-fest на тему «Монументальна Шевченкіана м. Хмельницького», організованому фахівцями відділу абонемента обласної бібліотеки для юнацтва.

Бібліотекарі разом з юними читачами створили путівник по рідному місту та наносили на карту позначки (топони) тих архітектурних об’єктів, що носять ім’я Т. Шевченка.

Підійшовши до чергового об’єкта, що носить ім’я великого Кобзаря, школярі слухали історії створення даних об’єктів. Побували біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка, в однойменному сквері, біля пам’ятника Тарасові, де читали його вірші, біля Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка та на вулиці ім. Шевченка. Також учасники фесту дізнались, що в м. Хмельницькому проживав двоправнучатий племінник Кобзаря, Олександр Відоменко, який займався дослідженням творчості Тараса Григоровича. Бібліотекарі познайомили школярів з його книгами, які є в фонді юнацької бібліотеки. А ще учні відкрили, що на території Національної прикордонної академії ім. Б.Хмельницького 2016 року встановлений пам’ятний знак «Чужого научаємось, і свого не цураємось».

Такі інтерактивні проекти сприяють популяризації творчості Т.Шевченка, вчать підростаюче покоління любити і шанувати національного генія.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона