Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Була війна у їхньому житті ….

12 лютого 2020 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відділом періодики спільно з міською Спілкою ветеранів Афганістану та військовослужбовцями Хмельницького територіального батальйону Національної гвардії України організовано зустріч - спомин «Була війна у їхньому житті…».

Запрошені на зустріч учні ліцею електроніки почули хвилюючу розповідь – спогад полковника запасу, випускника Хмельницького військового артилерійського училища Сергій Безп’ятчука, на долю якого випала служба в Афганістані з 1983 по 1985 рік. Надзвичайно жорсткі та виснажливі умови військової підготовки, перемінливий клімат, складні бойові операції зробили перебування там справжнім випробуванням на міцність для молодого офіцера. Усі труднощі наші хлопці переносили стійко. Але ніколи не стерти з пам’яті загиблих друзів, горе родин, що втратили рідних, розпечені гори чужої країни. І, на жаль, сьогодні бойовий досвід ветеранів війни знову потрібен. Багато «афганців» служать у Збройних силах України, захищаючи державу, ведуть роботу по героїко-патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Розповідь учасника бойових дій в Афганістані доповнили виступи теперішніх воїнів. Лейтенант Дмитро Собко, старший солдат Володимир Локотош та солдат Микола Лупащенко розповіли юнакам про військову частину Національної гвардії № 3053,що базується в Хмельницькому, про безпосередню участь в воєнних діях АТО - ООС та закликали майбутніх захисників України брати приклад з старшого покоління воїнів, бути гідними продовжувачами військових традицій українських патріотів.

Демонструвалися відеофільми про війну в Афганістані та слайд – презентація «Дорогами афганської війни». На виставці – меморіалі «Опалені війною» читачі знайомилися з великою кількістю видань, альбомів, грамплатівок, особистих фотографій ветеранів - «афганців», статей із періодичних видань, присвячених афганській темі.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували пам'ять загиблих воїнів та поклали квіти до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона