Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Виставка Володимира Кирилюка відкрилась
в бібліотеці для юнацтва

З художником широкого творчого діапазону, членом Національної спілки художників України Володимиром Яковичем Кирилюком знайомить виставка його живопису що відкрилась 3 лютого у виставковій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва. Виставку до дня пам’яті знаного митця ініціювали хмельницькі художники. В експозиції представлено 26 робіт — пейзажі , портрети, натюрморти і сюжетні композиції. У творах художника — поєднання реалізму і символіки, філософських, поетичних узагальнень і точних натурних спостережень, метафоричність деталей. Природа на його картинах дещо загадкова і утаємничена. Автор прагне передати складні емоційні відтінки буття природи, які проступають на полотні немовби крізь димку часу. Одна з останніх робіт митця - пейзаж з домінуючим голубим небом, емоційно притягує погляд відвідувача експозиції.

Старовинні споруди становлять гармонійне ціле із оточуючим природним середовищем. Таким є романтичний пейзаж із замком князя Острозького в рідному Старокостянтинові. Замок віддзеркалюється у воді, як у часі, немовби матеріалізована пам'ять століть, яка поєднує минуле і сучасне. Або зображення Кам'янець-Подільської фортеці. Кольори об'єднують природу, архітектурні споруди, повітряний простір у єдину гармонійну цілісність.

Натюрморти художника вирізняються кольоровою експресією, мальовничістю. У портретах митця — конкретність у передачі образу персонажа і поетичні узагальнення. Таким є портрет “Онука Катя”.

На відкриття виставки завітали художники-однодумці, які крізь сльози та трепетний щем згадували, яким талановитим і працьовитим був Володимир Якович, яку добру і щиру мав вдачу. Своїми світлими спогадами поділились дружина художника Лариса Петрівна, художники-спілчани М.Л.Мельничук, М.О.Андрійчук, Я.М.Павлович, Надія Борецька,мистецтвознавець Л.Ф.Рожко - Павленко, фотохудожник М.А.Шафінський. А поетеса Ніна Шмурікова вподобала “Натюрморт з рибою” і подарувала всім присутнім свої ліричні привітання.

На виставці-пам'яті ожили роботи, створені знаним художником впродовж десятиріч напруженої, наполегливої праці, творчих пощуків, професійного удосконалення.

Можливо хтось відкриє для себе ім'я Володимира Кирилюка, а хтось надихнеться його роботами на свої звершення.

Запрошуємо відвідати виставку живопису Володимира Кирилюка у виставковій залі Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона