Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

В гості до гвардійців

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва та військова частина Національної гвардії, що дислокується в Хмельницькому вже кілька років поспіль підтримують партнерські зв’язки. Нацгвардійці часті гості на бібліотечних заходах, а бібліотекарі та читачі з задоволенням відвідують військову частину, де пізнають важкі будні військового життя. Так, 21 червня працівники відділу періодики обласної бібліотеки для юнацтва організували екскурсію до військової частини 3053 Національної гвардії України для читачів бібліотеки – учнів ВПУ 25.

Господарі познайомили гостей з історією та сьогоденням військової частини. Яскраві враження підлітки отримали від демонстрації різних видів озброєння. Майбутні захисники Вітчизни приміряли 25-кілограмовий бронежилет та каску, потримали в руках і прицілилися зі справжньої стрілецької зброї, познайомилися з новітньою технікою і приладами, що використовуються під час виконання службових завдань. Особливу цікавість у хлопців викликала зброя - автомат Калашникова, пістолет Макарова, снайперська гвинтівка, гранатомет RSRL1.

Корисним було заняття з тактичної медицини, яке провели інструктори військової частини. Учні мали можливість потренуватись у накладанні турнікету, томпонаді ран, інтубації легень, використанні медичних нош .

Бібліотекарі вдячні командуванню військової частини 3053 за можливість щорічно організовувати екскурсії для читачів, адже багато юнаків мріють про професію військового, хочуть пов'язати своє майбутнє зі Збройними Силами України.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона