Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Ви перемогли – ми пам’ятаємо!

10 травня працівники відділу періодики та соціокультурної роботи Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва спільно з методистом історії та правознавства Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Олександром Дейнегою провели для учнів ліцею № 17 урок патріотизму до Дня Перемоги та Дня пам’яті і примирення : «Ви перемогли – ми пам’ятаємо».

Завідуюча відділом Ірина Міщенко розповіла старшокласникам про події Другої світової війни, яка стала суворим випробуванням для народів багатьох країн, розкрила яскраві приклади людської гідності, мужності і відваги.

Емоційним акцентом зустрічі були безцінні раритети – листи з фронту. Пожовклі фронтові трикутнички, з часом зітерті аркуші паперу, були в роки війни для рідних найціннішим скарбом – вісточкою від сина, онука, брата, чоловіка та єдиним зв’язком з ними. Фронтові листи - це сімейні реліквії, які не один раз перечитували в родинах, зберігаючи пам’ять про воїнів.

Читачі згадували своїх рідних, які були учасниками війни та активно обговорювали героїзм воїнів – переможців та нинішніх захисників України.

Сучасний погляд на події Другої світової війни представив Олександр Олександрович Дейнега, розповідаючи про трагічні сторінки Голокосту, партизанський та підпільний рух в Україні та на території Поділля.

Демонструвались відеофільм «Історія гідності. Друга світова війна» та слайд – презентація «Покоління нескорених».

Книжкова виставка «Переможні битви Другої світової» знайомила читачів бібліотеки з виданнями про найкривавішу в історії людства війну.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона