Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Обираємо професію разом

В рамках місячника абітурієнта та тижня профорієнтації в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбувся профорієнтаційний захід “Ти і професія”. На старшокласників ліцею №17 чекав сюрприз. Вони сподівалися прослухати звичайну бесіду на тему вибору професії, а натомість взяли участь у профорієнтаційній грі-квесті“Мозаїка професій”, яка була організована працівниками відділу читального залу спільно з провідним фахівцем з профорієнтації міського центру зайнятості Семенюк Валентиною Іванівною.

Мета заходу - розширити уявлення старшокласників про професії сучасного ринку праці та професії XXIстоліття, формувати у школярів позитивне ставлення до різних професій, розвивати вміння взаємодіяти з однолітками в командних іграх, в процесі подолання перешкод та вирішення проблем,розвивати пізнавальний інтерес, творчі здібності читачів.

Гра-квест проводилась як мандрівка по таких станціях: “Знання - це сила!”, “Смачного!”, “Будьте здорові”, “Дякуємо за покупку”, “Майстри нашої краси”, “Їсти подано”, де були представлені різні професії. На станціях ведучі та представники різних професій ділилися секретами свого фаху , а читачі виконували різні завдання: розгадували ребуси, загадки, складали вірші, випробовували себе в ролі представників тієї чи іншої професії.

По завершенню заходу всі учасники отримали заохочувальні призи. Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть старшокласникам у виборі майбутньої професії.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона