Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Обережно! Планета Земля!

Людина і природа… Філософи, поети, художники усіх часів і народів віддали данину цій вічній і актуальній темі. Та ніколи вона не стояла так гостро, як у наші дні, коли загроза екологічної кризи, а може й катастрофи, нависла над людством. Людина і суспільство повинні докорінно змінити своє ставлення до природи та її ресурсів, необхідно, щоб кожна людина пройнялась відповідальністю за долю природи.

Причина екологічного лиха та катастроф криється перед усім у свідомості людей. Сьогодні стоїть задача створення цілісної системи екологічної просвіти, в результаті чого кожна людина будь - якого віку матиме можливість одержувати необхідні йому екологічні знання. Тому Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва проводить заходи, мета яких - привернення уваги підростаючого покоління до екологічних проблем сьогодення та сприяння вихованню у них свідомого ставлення до проблем охорони навколишнього середовища.

Один із таких заходів - еко-діалог до Дня довкілля “Послухай музику землі, пізнай навколишню природу”, проведений для учнів ЗОШ №8 фахівцями відділу читального залу. Під час зустрічі обговорювались актуальні екологічні проблеми : стихійні сміттєзвалища та спалення сміття, нестача питної води, знищення лісів, забруднення річок та багато інших. Розглядались і питання як змінити ситуацію на краще, куди й до кого звертатись, якщо виявлено порушення екологічного законодавства . Обговорення супроводжувалось переглядом відео та знайомством з літературою з книжкової виставки “Обережно! Планета Земля!”

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона