Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Їм у віках судилося безсмертя.

Згідно Указу Президента України в нашій країні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Напередодні знаменного дня працівники відділу періодики Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва провели для учнів ВПУ №25 урок гідності «Їм у віках судилося безсмертя».

Запрошений на зустріч з молоддю Віктор Анатолійович Худняк, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, активний учасник Революції Гідності, згадував про свою участь у подіях п’ятирічної давнини, акцентуючи на тому, що на Майдані кожен здійснив свій особистий подвиг, піднявшись на боротьбу заради нової України. Абсолютно різні і такі схожі майданівці повстали проти насилля, несправедливості та брутального ігнорування волі українського народу. Своїм прикладом вони показали силу та незламність молодого українського духу. Віктор Анатолійович згадував і про українських митців - учасників Революції Гідності. Разом із тисячами українців, артисти-патріоти відстоювали наше майбутнє. Вони разом з усіма кидали бруківку, палили шини та, звісно, піднімали дух людей своїми надихаючими піснями.Це Руслана Лижичко, гурт “Океан Ельзи”, Андрій Кузьменко та інші.

Перегляд відеофільмів про подвиг Героїв Небесної Сотні та слайд-презентації «Небесна Сотня. Герої не вмирають!» повернув присутніх до трагічних подій нашої новітньої історії. Почуте і побачене під час уроку гідності викликало у молоді почуття поваги до Героїв Майдану. Зустріч завершилася хвилиною мовчання за загиблими..

До уваги читачів була підготовлена книжкова виставка «Сотня Небесна безсонно стоїть над майданом» з виданнями про перебіг подій і героїв Революції Гідності.

 

© 2020 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона