Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 


Зимова неповторність

«Зимову неповторність» подарувала відвідувачам Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва заслужений майстер народної творчості України Ніна Іванівна Гончарук. Знаковою стала виставка вишитих картин під такою назвою напередодні 70-річного ювілею подільської майстрині, творчість якої захоплює своєю самобутньою технікою вишивання тисячі її прихильників у всьому світі.

16 зимових пейзажів складають експозицію виставки. Цікаві зимові теми, сюжети, образи — запорошені снігом хатинки, засніжені ялинки на околиці села, зимова дорога серед заметів, студене сіре небо і зграйка пташат на морозі створені автором у техніці дво-тришарової вишивки. Яскравий контраст створюють червоні кетяги горобини на білосніжному полотні, оживляють зимову тишу снігурі, що зручно розмістились на гілці дерева в картині “Зима”. Популярний серед митців сюжет “Трійка” майстриня змалювала по-особливому, в техніці “живопис голкою”.

Одна з робіт передає святковість різдвяного настрою в морозний ранок. Дивлячись на картину милуєшся вкритими памороззю деревами, ніби чуєш як скрипить сніг під ногами людей, що йдуть до церкви, відчуваєш особливу велич православного храму. Романтичні стрункі берізки на білосніжному пухкому килимі неначе музиканти оркестру грають “Срібну симфонію”.

Вражають яскравість колориту, довершеність форм і передача живого природного об'єкту автора робіт. Зимовий сюжет “По вулиці вітер віє та сніг замітає” створений невеликою кількістю стебків, не зашиті фрагменти полотна несуть сильне навантаження і працюють на загальний образ.

Зимова казка, яку створили майстерність і талановиті руки художниці-майстрині, надихають відвідувачів виставки на творчість.

Вітаємо Ніну Іванівну з ювілеєм та зичимо натхнення для створення нових шедеврів!

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона