Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 


ВІЛ/СНІД: це обов’язково треба знати

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вся світова спільнота цього дня говорить про масштаби епідемії, яка загрожує існуванню людства. Чума 21-го століття, як часто сьогодні називають СНІД, була офіційно відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки.

Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуваються із символом цього дня – Червоною стрічкою. Її вигадав Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1-го грудня, висловлює надію на майбутнє без СНІДу. Щороку працівники Хмельницької обласної бібліотека для юнацтва збирають молодь, щоб цього дня приєднатися до мільйонів людей в усьому світі та нагадати про важливість спільних зусиль в боротьбі з хворобою. Цьогорічна зустріч із старшокласниками СЗОШ№ 15 була проведена спільно з Хмельницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Завідуюча відділом періодики і соціокультурної роботи Ірина Міщенко та соціальний педагог Центру Віта Степанюк провели для читачів відвертий діалог «ВІЛ/СНІД: це обов’язково треба знати». Під час діалогу учні активно спілкувались та ділились думками щодо репродуктивного здоров`я, пов`язані з цим загальнолюдські цінності, висловлювали своє толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Вчилися пов`язувати свої поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії.

До Міжнародного дня боротьби зі СНіДом в відділі періодики і соціокультурної роботи було оформлено книжкову виставку «ВІЛ/СНІД : несекретні матеріали», яка знайомила читачів з літературою, що значно поповнила їх знання про цю страшну хворобу та засоби запобігання інфікування. Найголовніше, що користувачі дізнались, як залишитися здоровими і щасливими.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона