Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Творча майстерня Богдана Теленька

4 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася імпровізована творча майстерня відомого журналіста, публіциста, громадського діяча Богдана Теленька для учасників прес-клубу «Юний журналіст» (керівник Ольга Валькова), що діє при Хмельницькому Палаці творчі дітей та юнацтва.

Богдан Петрович презентував юним колегам свої книги «DAPHNE MEZEREUM. Смак вовчої ягоди» і «Хроніки пересмішника». А бібліотекарі познайомили їх з іншими літературними надбаннями автора, які є у фонді бібліотеки.

Роман «DAPHNE MEZEREUM. Смак вовчої ягоди» розповідає про долю морально зломленого поета. В книзі - роздуми про покликання літератора, історичні ретроспективи з минувшини українського народу, античні та міфологічні образки, впізнавані історичні особистості та наші сучасники, прояви містики та ірраціональних чинників у людському житті. Автор звертається до одвічно актуальної проблеми чесності людини з собою.

«Хроніки пересмішника» - роман-есе, який містить відомості про репресованих у часи всевладдя комуністичного режиму подолян, вихідців із території сучасної Хмельниччини, що загинули на спорудженні Біломорсько-Балтійського каналу та інших будовах Соловецького табору особливого призначення та ГУЛАГу в далекій Карелії в 1930-х роках минулого століття. Ці досі таємні відомості були віднайдені явочним шляхом у сучасних сховищах російської спецслужби ФСБ та передані авторові для опрацювання разом з іншим архівним масивом інформації відомим російським дослідником сталінських репресій Юрієм Дмитрієвим. Дослідженням, упорядкуванням та публікацією автором частини цього архіву започатковано створення першого Соловецького мартирологу жертв комуністичних репресій з окремого регіону нашої країни, який немає жодних аналогів в Україні.

Під час зустрічі з письменником читачі поринули в атмосферу націєтворення , разом із головними героями творів пережили нелегкі часи та осмислили долі незламних борців за незалежність нашої Батьківщини. Із вуст письменника звучали унікальні факти з нашої минувшини та сучасності.

Зустріч із автором пройшла у щирій невимушеній атмосфері. Юні журналісти мали можливість задати питання письменнику й отримати вичерпні відповіді, цікавились також і професійними питаннями журналістики.

Вивчати, досліджувати, аналізувати і нести правдиву інформацію до свого читача – така основна порада письменника-журналіста учасникам творчої майстерні..

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона