Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


Книги з ароматами прянощів

Щоб зацікавити молодь книгою та читанням фахівці обласної бібліотеки для юнацтва постійно перебувають у пошуку цікавих інноваційних форм роботи.

23 жовтня бібліотекарі відділу абонементу влаштували для учнів ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» літературний фуршет «Книги з ароматами прянощів». Читачі-підлітки з розповіді фахівця дізналися про новий літературний жанр – гастрономічний роман. Учасникам «фуршету» на аперитив презентували книгу Валерія Строканя «Колекція недопитих вин», на закуску – «Львівську кухню» Ігора Лильо та, написані у цікавій манері, збірки Ірини Мацько «Імбир для душі», «Шпинат для мізків», «Мигдаль для серця». Основними «стравами» дня стали американський бестселер «Смажені зелені помідори в кафе «Зупинка» Фані Флеґґ та «Кулінарні фіґлі» й «Фуршет» від Марії Матіос.

Родзинкою «фуршету» стала інтерактивна гра «Літературно-кулінарна дегустація». Першокурсники - майбутні кухарі, бармени, офіціанти, наосліп куштували продукт та впізнавали запах прянощів , потім відшукували художню книгу, в назві якої вони згадуються. Читачі з цікавістю переглянули уривки з кінострічки «Пристрасті і прянощі», відзнятої за мотивами твору Річарда Мораїса «Шлях завдовжки у сто кроків».

Бібліотекарі роздали їм інформаційні буклети з анотованим списком гастрономічних романів. «Десертом» літературного фуршету став роман Джоан Гарріс «Шоколад», а гості мали можливість посмакувати різними видами шоколаду і здогадатися, який саме компонент надає смаколику пікантного смаку.

Читання - захоплююче заняття і здатне полонити людину в будь-якому віці. Бібліотекарю треба просто допомогти цій людині зустріти свою книгу . Впевнені, що після бібліотечного «фуршету» коло літературних гурманів стане ширшим.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона