Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


Виховуємо природолюбів

Обласна бібліотека для юнацтва впродовж цього року разом з природоохоронними організаціями реалізовує проект «Eko Travel», метою якого є виховання у молоді дбайливого, відповідального ставлення до природного середовища, ознайомлення із екологічними проблемами держави та нашого регіону та залучення юнацтва до природоохоронних заходів.

19 жовтня в рамках проекту бібліотекарі відділу краєзнавства організували для учнів ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг» пізнавальну еко - екскурсію до зеленої оази міста Хмельницького – дендропарку «Поділля» , пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення, який належить до заповідного фонду Хмельницької області.

Запрошена на зустріч , заступник начальника Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Василівна Куцка розповіла першокурсникам про загрозу зникнення певних порід дерев та кущів, забруднення повітря і водойм нашого міста та можливі шляхи вирішення екологічних проблем краю . Ще одним співрозмовником під час заходу була Тетяна Володимирівна Павлюк – майстер-озеленювач, яка показала де в дендропарку зростає тис ягідний, ялиця кавказька, береза Ермана, тюльпанне дерево та інші рідкісні та цінні породи дерев та кущів, а також провела на ялинову алею пам’яті Героїв Небесної , розповіла про нові насадження у парку та заплановані зміни по його благоустрою.

Пізнавальна інформаційно-оглядова екскурсія була корисною як для учнів, так і для викладачів навчального закладу та сприяла стимулюванню інтересу юних читачів до конкретних дій щодо збереження навколишнього середовища.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона