Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 


Творчий «тролейбусник»

В творчих колах таке явище як «кватирник» стало звичним і відоме багатьом шанувальникам мистецтва, а от «тролейбусник» саме в такому форматі в нашому місті відбувся, мабуть, вперше. 19 жовтня Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва долучилася до організації та проведення унікальної молодіжної акції, яку ініціювала ГО "Молодь за краще майбутнє". «Творчий «тролейбусник» - вже дев'ятий захід, який бібліотека та громадська організація реалізували в рамках проекту "Активність починається з тебе" по взаємодії громади та поліції. Координатор проекту -15-річна Марина Байдусь, а учасниками , після попередньої реєстрації та відбору,стала творча молодь міста.

У спеціально виділеному комунальним підприємством «Електротранс» міському тролейбусі, який було прикрашено яскравими прапорцями та ліхтариками, зібралося багато активної молоді задля спілкування та неформального проведення вільного часу. Під час заходу енергетика творчості та креативності переповнювала тролейбус, який пересувався вулицями нашого міста. Адже така кількість пісень, поезії, образотворчого та фото мистецтва створила справжню синергію між усіма учасниками. А ще багато корисного винесли учасники «тролейбусника» від спілкування з інспекторами третьої роти патрульної поліції міста.

В підсумку залишилися задоволеними всі: організатори, учасники, партнери з Патрульної поліції. Яскравий та незвичний транспортний засіб, який хмельничани зустрічали на вулиці, викликав у них посмішку та піднімав настрій.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона