Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 


Інноваційна виставка «IT GO!»

17-18 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась інноваційна виставка "IT GO!", яку організовано бібліотекою спільно з ГО "Молодь за краще майбутнє" в рамках проекту MEET and CODE, що впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ: Портал суспільно активних громадян, за підтримки SAP.

Протягом двох днів діти та підлітки знайомилися з новинками робототехніки, 3D- моделювання та іншими інноваціями у світі сучасних технологій. Улюбленцем усіх став робот Альфа, який досить розумний і виконує багато функцій. Також дітлахи самостійно програмували роботів, серед яких були роботи - катапульта та конвеєр. Для проведення майстер-класів було запрошено фахівців робоклубу «Винахідник» та комп’ютерної академії «ШАГ».

Особливий захват викликав майстер-клас з пластилінової анімації, який проводив керівник анімаційної студії Вадим Подзігун. А на завершення - екскурсія у передову IT компанію Core Value. В офісі компанії фахівці розповіли дітям про особливості своєї професії, дали поради щодо найкращих навчальних сервісів в даному напрямку та показали умови, в яких працюють.

Проект завершено, учасники отримали цінні подарунки за сприяння MEET and CODE. Проект був пілотним і юнацька бібліотека продовжуватиме роботу в даному напрямку.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона