Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 


Презентація книги Віталія Голубєва «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією»

2 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва головний редактор Видавничого дому «ОГО», секретар Національної спілки журналістів України, викладач кафедри журналістики Національного університету Острозька академія Віталій Голубєв презентував свою четверту книгу «Ефективність: книга для тих, хто працює з інформацією». Книга написана для журналістів, редакторів, прес-секретарів, контент-менеджерів, піарників та маркетологів, а також буде корисною для педагогів та бібліотекарів.

Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач книги. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. Книга розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим. Бути помітним у соцмережах — і водночас не трачати час на безглузді дискусії у Facebook. Оперативно реагувати на інформаційні виклики — і знаходити час на особисте.

У книзі «Ефективність» автор дає 96 порад -лайфхаків. Крім того, у ній опубліковано 14 окремих статей Віталія Голубєва. Книга поділена на 7 розділів: «Тайм-менеджмент», «Соціальні мережі», «Електронна пошта», «Телефонні розмови», «Зустрічі та наради», «Робота з інформацією» та «Особиста ефективність».

Презентацію відвідали студійці прес-клубу «Юний журналіст» (керівник О.Валькова), працівники обласних бібліотек, читачі обласної бібліотеки для юнацтва, які мали можливість поспілкуватися з В.Голубєвим, поставити йому питання та придбати книгу з автографом автора.

Зацікавлені можуть ознайомитись з цим цікавим виданням завітавши до бібліотеки.

 

© 2018 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона