Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Квітнева мозаїка

Всього місяць експонувалась виставка творчих робіт учнів Хмельницької СЗОШ №12 та їх педагога Романа Юрійовича Овчарука «Квітнева мозаїка» у відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва, а скільки схвальних відгуків отримала, скільки оглядових екскурсій відбулося за цей час.

Вражає колекція творчих робіт у техніках “цвяховий нитяк”, кракле, контурне та профільне різьблення та випалювання по дереву, гравіювання на склі.

Опанувавши цікаву техніку художньої обробки скла, Роман Овчарук зумів зацікавити нею своїх підопічних. Подолання опору такого твердого і крихкого матеріалу, як скло за допомогою ручного гравіювання малюнка «білим по чорному» на прозорому та напівпрозорому склі, дає велике поле діяльності для втілення багатьох ідей та фантазій. На виставці експонувались такі картини на склі, як “Балерина”, “Квіти”, “Мотоцикліст”, “Mercedes Benz”, “Ранковий політ”, велика серія тематичних сюжетів “Улюбленці” та серія “Образи святих”. Особливої виразності декоративним зображенням на склі додає освітлення, тому цікавою знахідкою талановитого педагога є створення оригінальних світильників. Молодий вчитель зумів вразити своїм професійним підходом до викладання дисципліни “Трудове навчання” і своїх педагогів з кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького Національного Університету - І.П.Андрощук, В.Є.Ребрік, О. В. Лівшун, які високо оцінили його творчі досягнення.

У ході спілкування школярі поділилися своїми знаннями про книги та бібліотеки, розповідали про перше знайомство з книгою, про книги, які їм подобається читати, про свої перші літературні спроби, про значення книги в їхньому житті.

Відкривав секрети художнього гравіювання на склі та з захопленням ділився тонкощами створення картин на склі на творчих зустрічах впродовж квітня не тільки вчитель, але й учень 10-Б класу Дмитро Коломієць, автор представлених в експозиції гравюр на склі “Вовк” та “Кінь”.

Колективна виставка педагога-майстра та його учнів «Квітнева мозаїка» надихає та спонукає до творчості інших читачів бібліотеки.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона