Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

«Йоган Себастіан Бах і не тільки…»

Концертний майданчик відділу мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва 11 квітня став особливим місцем для виступу студентів відділу «Фортепіано» Хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби Ангеліни Богданової (III к.) та Орини Мельник (IV к.). Молоді виконавиці представили свої сольні програми в спільному концерті перед колективом бібліотеки. Підтримуючи обдаровану молодь, бібліотека всебічно сприяє апробації їх виконавської майстерності. Для Ангеліни Богданової, як конкурсанта музичного фестивалю, цей виступ напередодні участі в ньому є відповідальним і дуже своєчасним. Додатковим випробуванням перед випускними іспитами став музичний виступ і для Орини Мельник. Обдаровані дівчата підкорили слухачів своєю щирістю, емоційністю, майстерністю та культурою виконання.

Розлогі коментарі педагога Жанни Петрівни Волкової до кожного виконуваного фортепіанного твору молодими виконавцями додали виступам цілісності сприйняття.

Концертна програма складалась з музичних творів композиторів - класиків Й.- С. Баха, Й. Гайдна, С. Рахманінова, Ф. Шопена., Ф. Ліста, Л. Бетховена.Загалом у концерті прозвучало 8 творів різних жанрів і стилів, але об’єднала їх спільна належність до світової музичної культури, шлях у майбуття якій торують молоді виконавці Хмельниччини.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона