Один день бібліотеки:
40 нових читачів
450 відвідувань
35 нових надходжень
1300 книговидач
Про бібліотеку | Інформаційні ресурси | Колегам-професіоналам | Нова книга | Віртуальна довідка
 
 Електронний каталог
 Зведений каталог БХО
 Екологічний форум
 Наші спонсори
 Мистецька скарбниця
 До ювілею Т.Г.Шевченка

 
 Новини
 Виставки
 Конкурси
 Наша фотогалерея
 Зворотній зв'язок

Розпорядок роботи:
   Бібліотека працює щодня, крім суботи з 9 до 19 години. Неділя з 10 години. Останній день місяця санітарний.
mod sb vertikal
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 

Великодня веселка

З давніх давен в українців існував звичай писати писанки. Наші предки вимальовували на них символи, що були оберегами, побажаннями кращої долі, замовляннями.

До вигадливо розписаних яєць звикли ставитися як до символу свята Великодня. Українська писанка — це шедевр мініатюрного живопису. У писанкове мистецтво його творці вкладали життєву мудрість, народне розуміння краси, щедрість художнього обдарування, безпосередність сприйняття оточуючого світу.

У відділі мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва в передсвяткові дні організовано цикл майстер-класів для всіх бажаючих долучитися до створення завжди вічної та чарівної писанки.

Прагнули опанувати мистецтво писанкарства читачі бібліотеки під керівництвом викладача Хмельницької дитячої школи мистецтв Уляни Вікторівни Музики. Молода писанкарка змогла зацікавити юних художників мистецтвом традиційного оформлення великодніх яєць. Діти робили лише перші кроки в опануванні мистецтва пасхального творення, але якими вправними та старанними були їх намагання пізнати таємниці та секрети цього чарівного давнього мистецтва. З допомогою писачка, барвників, воску та свічки відбувалось справжнє магічне дійство - народження писанкових шедеврів, які вражають різноманітністю узорів і кольорів яскравих та сонячних. Для людини, не обізнаної з секретами розпису писанки, може здатися, що справа ця складна і під силу лише тому, хто гарно малює. Але учасники майстер-класів впевнилися - писанку пишуть не руки, а душа.

Головне, беручи в руки писачок, подумати, що ви хочете сказати оточуючим, побажати їм здоров'я, щастя, добробуту та починати створювати красу.

 

© 2019 Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
тел. 65-85-16, 70-27-40,
e-mail: oub@ukr.net
Наша адреса: 29013,
м. Хмельницький, вул. Соборна,33
Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона